Karlıdağ'a Hoş Geldiniz

Karlıdağ’da ürettiğimiz lezzetli, doğal süt ve süt ürünleriyle ilgili her şey burada!

1975 yılında Malatya’da tereyağ üretimi ile faaliyete başlayan firmamız 1985 yılından itibaren “Karlıdağ” markası ile üretimine devam etmiştir. Bugün merkezi İstanbul’da olan firmamız üretime yine Malatya’da 4500 m2’si kapalı olmak üzere toplam 20.000 m2’lik bir alan üzerine kurulu olan entegre tesislerde devam etmektedir.

Kaçmazlar Gıda, 2000 yılına gelindiğinde, uzun süre ticaretini yürüttüğü süt ve süt ürünlerinin üretimine de başlamıştır. Beyaz peynir, kaşar peynir, yoğurt, ayran üretiminin yanı sıra piknik boy reçel ve bal üretimine de aynı yıl içerisinde başlanmıştır. Zaman içerisinde ürün yelpazesini giderek genişleten firmamız zengin peynir ve tereyağ çeşitlerini tüketime sunmaktadır.

Toplam kalite yönetimini üstün tutan firmamız 2004 yılı içerisinde TSE ve ISO 9000 belgelerini almaya hak kazanmıştır.

MİSYON
Kaçmazlar Gıda Sanayi olarak temel misyonumuz, müşterilerimizin ihtiyaç, beğeni ve beklentilerini eksiksiz ve zamanında karşılamaktır. Tüketicilerimizin ürünlerimizdeki damak tadındaki beklentisini, hijyenlikteki beklentisini ve ürün bulunurluktaki yeterlilik beklentisini karşılamak ise en öncelikli amacımızdır.
Misyonumuzun tezahürü olarak tesislerimizde üretilen ürünlerin yüksek kalite standartlarında üretim aşamasından geçtikten sonraki kalite kontrol sistemi, deneyimli gıda mühendislerinin eşliğinde ürünlerin tüketicisine sağlıklı ve güvenilir bir şekilde ulaşması için müşterilerimize aynı yüksek standartlarda hizmet sunmaktadır.

Bize göre en etkin pazarlama iletişimi, tüketicilerimizin ürünlerimizi sürekli beğeni ile müşterilerimizden istemeleridir.
Kaçmazlar Gıda Sanayi olarak başarımızın altında yatan asıl değer de budur.

VİZYON
Maksimum ürün çeşitliliği, ürünlerdeki yüksek kalite standartlılığına erişmiş ve bunu daha da pekiştirmek, tüketicilerimizin markamızı sürekli alışkanlık haline getirmesi.
Ülkemizin yurtdışındaki ihracat yıldızlarından birisi olmak ve istihdama katkıda bulunmak, yurt içinde her geçen gün bulunurluluğumuzu artırmak.

Müşterilerimizin ve tüketicilerimizin memnuniyetleri ile Kaçmazlar Gıda Sanayi, gücüne güç katarak yoluna devam etmektedir.

STRATEJİK HEDEFLER
Rekabetçi ve inovatif bir ticari perspektifle sektörde öncü konumunda olmak.
Türkiye’de her noktada olmak.
Ürünlerimizin yüksek standartlılığını sürekli artırmak.
Dünyadaki gelişime ayak uydurup evrensel ve ulusal marka olmak için gereken AR-GE alt yapısını her gün geliştirmek ve markasını tüm ticari beklentilerinin önünde tutmak. Dürüst, ahlaklı ticaretin sektörün temel ilkesi olması için gereken faaliyeti hızlandırmak.
Teknoloji ve alt yapımızı sürekli modernize ederek geleceğe güvenle bakmak.